kazana per gorenje 543 -583-693

25 EUR

Shitet nga: luli 15 Maj 01:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhimet
Të tjera
kemi kazana dhe bosht per gorenje 543 583 693
Leaflet
Në fillim