Sistem Alarmi PARADOX per shtepi ose lokale

369 EUR

Shitet nga: Enes 17 Maj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhimet
Të tjera
Sistem i alarmit paradox
4 senzor levizjeje (me mundesi shtimi )
Siren e jashtme
Siren e brendshme
Dhe paisjet e tjera percjellse
Montimi GRATIS
049 63 63 31 - Viber
Leaflet
Në fillim