Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

Shitet nga: Egzon 24 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Prodhimet
Të tjera
Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha paisjet jan te reja dhe ne gjendje pune. Porosija minimale eshte 1 shliper.

Kemi keto llojet e teknikes se bardh:
- Frigorifera dhe frizë
- Enëlarëse
- Lavatrice
- Makinë tharëse
- Friz amerikan (side-by-side)


Kemi vetem SAMSUNG dhe LG.

Të interesuar mundeni te na kontaktoni direkt ne numrin (Viber/Whatsapp): +46720234668

Ju mirëpresum!
Leaflet
Në fillim