Unaza Byzhiteri 4.46 cent free shipping

4 EUR

Shitet nga: Bajram 26 Maj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhimet
Për femra
https://www.tripleclicks.com/17755833/detail?item=577795 Klikoni ne Link dhe bleni produktin pasi te bleni produktin ju vje me Post

" Tomtosh 2017 E re Elegant Gratë Argjend i krehur Unazë Zirkon Unazë Dasma Unazë Angazhimi Unaza e Modës Deklarata
1. Ju lutem vini re foto nuk tregon madhësinë aktuale, ju lutemi referojuni përshkrimit të dimensioneve të pjesës.
2. Ju lutem Pet 1-5mm dallimet për shkak të matjes manuale, faleminderit.
3. Për shkak të dallimit në mes vëzhguesve të ndryshëm, fotografia nuk mund të pasqyrojë ngjyrën aktuale të sendit.
Ne garantojmë që stili është i njëjtë sikur që është treguar në foto. Faleminderit!
Ngjyra: njësoj si fotografia

specifikimet:
Kushti: 100% i ri
Gjinia femërore
Ngjyra: Argjend
Materiali: Aliazh zinku

Madhësia 7 = Diametri 1.8 cm
Madhësia 8 = Diametri 1.8 cm
Madhësia 9 = Diametri 1,9 cm
Diametri i Unazës: 18MM. 19 MM, 20 MM, 21 MM
Sasia: 1Pc
Madhësia e paketës: 11 * 11 * 1 cm / 4.33 * 4.33 * 0.39in
Pesha e paketës: 10g / 0.352 oz.

Lista e Paketave:
1X. Zirkon Dasma Ring
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione