Unaz Arg 925 guri roz e mbyllt brilant -qurz

170 EUR

Shitet nga: nikki 26 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Per imformim ne wiber o44555994-Unaza oshte prodhim i Belgjikes dhe ka gurin roz te mnyllt Brilant- quarz dhe dy perle origj. E paperdorur
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione