Qafore zingjir

70 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AM 25 Jan 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Për meshkuj
Ujku Kreu Gjerdan & Varëse Solide për Burra Bizhuteri me Zinxhir Tenisi
AM
Fabrika për prodhimin e dyshekëve , jorganave , jastëkëve , garniturave të shtratit dhe të protektorëve të shtratit .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
+38344347387

AM

8 Shpalljet në shitore
Pllanika 25 EUR
Zingjir 70 EUR
Garnitura shtrati ( Postava , Qarqafa ) 22 EUR
Goma me fellne 444 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione