Manual Rolex Oyster Date Precision 6694 Vintage 34

2 400 EUR

Shitet nga: dzimebibang@gmail.com 01 Korr 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Prodhimet
Për meshkuj


Rolex e bukur e cilësisë së mirë pa kuti ose letra Jah është gjithashtu nga 1970 dhe me kalimin e kohës mund të humbni diçka. Unë jam nga viti 1978 dhe tanimë i kam humbur pjesërisht flokët e zi.

Gjendja është akoma shumë e mirë me disa gjurmë të lehta përdorimi, me dial blu që menjëherë kap syrin dhe syri kërkon edhe diçka, apo jo? Dialog blu është venitur pak, por ju ende po kërkoni për një cilësisë së mirë dhe e merrni atë.

Ju jeni një djalë i ri në të njëzetat e tij me një buxhet të kufizuar, por prapë doni të bëni një përshtypje (të cilën do të lini pas) me vajzat dhe djemtë. Keni punuar shumë për këtë si student ose vitin tuaj të parë në një punë të përhershme. Një 34 mm është me të vërtetë e bukur në dore, me sharmin e dredha-dredhjes së tyre me dorë ... Unë dua të them orën tuaj. Shenjat e lehta të përdorimit në pleksiglas. Kalibri 1225. Materiali është prej çeliku. E saktë, kështu që kurrë nuk do të vonoheni për datën tuaj.

Mund të testohet në argjendarinë tuaj lokale për origjinalitetin dhe natyrisht me shpenzimet tuaja.

Për më shumë detaje: jruizfornies@gmail.com
dzimebibang@gmail.com
0948576321
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione