Ore Dore Tissot Crystal sapphire 18k

30 EUR

150 EUR

Shitet nga: Leee 23 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Prodhimet
Për meshkuj
Ore dore tissot crystal sapphire 18K modeli L 396 ora per momentin nuk ka batteri dhe ka nevoj per servis

Ne foto e keni edhe cmimin ne ebay e perdorur 150€
Ndrrim i mundshem ore gjindet ne Prishtine

Viber +38349125188Tagg: ore ora ore dore dores dora ora sahat tisot gold saphire ora dore
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione