ore sportive OTS dhe SKMEI

22 EUR

25 EUR

Shitet nga: privat 23 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
ora sportive
OTS black perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro
SKMEI GREEN alarm,stopwatch,etj, posedon edhe busullen qmimi 22 euro
SKMEI GREEN lidhet me telefon nepermjet aplikacionit me bluetooth,tregon kur te thirre dikush dhe per sms,pedometer,i tregon kalorit e harxhuara qmimi 25 euro
SKMEI BLACK alar,stopwatch,etj qmimi 18 euro
kontakti i pare nepermjet email-it.
email adresen e shkruani te sakt ,perndryshe nuk kam si te ju pergjigjem dhe te ja u dergoj numrin e telefonit
privat
Leaflet
Në fillim