ORE TW STEEL PILOT

130 EUR

Shitet nga: GG Dje 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
SHES OREN E DORES ^TW STEEL^ORIGJINAL
ORË E PËRDORNE POTHUAJ SE E RE SHUMË E RUJTNE NË GJENDJE TË RREGULLT E BLEME NË GJERMANI:
DETAJET E ORËS :
☆BRENDI TW STEEL
☆MAKINEN ME BATERI
☆MODELI PILOT CHRONOGRAPH
☆DIMENSIONET RRETHIN 4,8 CM 48.mm
☆RRYPIN E LËKURES TË GJERË 2.4 CM
☆NGJYRA E ORES E HIRIT E MBYLLT SILVER
☆XHAMIN MINERAL,NUMRAT FOSFOR
☆ME AKREPA,SEKUNDAR, DITË, DATË
☆REZISTENT NDAJ UJIT 5.BAR 5 ATM

ORA ËSHT SHUMË E BUKURË DHE KUALITET SHUMË PAK E PËRDORNE BATERIN E RE SONY TË VENDOSNE PARA 3.DITE SHIHNE NË FOTO
QMIMI AKTUAL NË TREG 379.€

Mob 044911160
TEXT,
KIMIK.KIMIKA.STULOLAPS.KULET.KULETA.ORA.APMOTORR,MOTORRA,SCUTER,SKUTER, PIAGGIO,SUZUKI,YAMAHA,HONDA,ORË.ORA ,FERRARI, SAFFIR.CERTINA.TISSOT.SEIKO. KULET,AUDI,KULETA,PORTOFOL,QANTA,LEKUR, LEKURE,TAG HEUER,BREITLING,BOING KIMIK,MERCEDES BENZ,BELL ROS,AUDEMARS PIGUET,BREGUET,ZENITH,HUBLOT,IWC A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND, SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT, TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG,SIEMENS ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN, TE TJERA,FESTINA NAVIFORCE,SPORT DHE REKREACION,ETJ,SONY,QANTA,KULET KULETA RRYP RRIP QANT QANTA KULETA, JAGUAR.RRYPA.JAGUAR,CERTINA,SEIKO,SKAGE ORA DHE STOLI,BIZHUTERI, SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT, TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS ,GRUNDIG.NISSAN,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,RADO,CERTINA,CALVIN KLEIN,BOSS, CITIZEN,SEIKO,ROTARY,HUBLOT,VERSACE,ARMANI,DOLCE GABANA,ZENITH,ZODIAC,GALAXY. VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN, TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA, TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE DHE STOLI,VARRSE,MBAJTSE,ARGJEND,KIMIK KAMION MERCEDES,ATEGO,814,8-20,MAN,VOLVO,QANTA,KULET,KULETA,ESPRIT CHRONOGRAF,SONY,DEWALT,MILWUEKI,D BANES,BANESA,TROJE,SHTEPI SHTEPIA,SHTEPIJA,MAKINA
Leaflet
Në fillim