SYZA LUKSOZE ORIGJINAL *JAGUAR*

99 EUR

Shitet nga: VW.Akses 27 Maj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
SHES SYZAT LUKSOZE PËR MESHKUJ
ORIGJINAL ME NUMER SER
*JAGUAR* PERFORMANCE-COLLECTION
-MADE IN GERMANY
TË REJA PA PËRDOR ME KUTI NË KESE
SYZA, DIELLI EKSLUSIVE SHUMË KUALITET,
MATERIALI ,RRETHIN METAL‘TITAN’ DHE PLASTIK E FORT XHAMAT POLIKARBON NGJYRË KAFJE
SYZA TË RRALLA SHUMË FASHION TË BUKURA DHE TË LEHTA
SHIHNI NË FOTO
QMIMI I SYZAVE NË TREG SILLET RRETH 220.Euro
APO 180.£Mob-044911160


Syza.syze.police.ray ban.dolce gabana.mercedes ore,ora lee cooper,diesel,police,certina,esprit,tissot skagen,omega,longines,cerruti,fossil,tommy hilfiger ap,rolex,kulet,kuleta,kimik,qant,syze,syza,prada,boss armani,bvulgari,dolce & gabana,hermes,chanel,dkny ray ban,iphon,iphona,htc,lg,samsung,galaxy,xiaomi sony ericson,tv,dvd,video,camera,fotoaparat,canon, nikon,tv grundig,lg,samsung,toshiba,bravia,orion,jvc panasonic,telefunken,makina,gorenje,beko,ariston siemens,aeg,miele,mjete.pune,bosch,flex,hilti,kango.makita metabo,einchell,mobilje,dollap,shtrat,krevat,krevet,3,2,1,komod,tepih,tepik,der,dyer,dritare,vetur,vetura, audi,bmw,mercedes benz,opel,ford,seat,shkoda,vw golf,passat,polo,touran,tiguan,touareg,pasat,dacia, citroen,renault,peugeot,pezho,saab,volvo,mitsubishi honda,nissan,suzuki,hyundai,kia,toyota,isuzu,subaru rover,range,rover,land rover,chrysler,fiat,lancia,dodge kamion,bus,setra,man,iveco,volvo,renault,mjete,pune autopjes,material per zyre,material shkollor materiale.ndertimore.per zyre invertar.material ndertimor,motorr,suzuki,skuter,yamaha,veshje,puma,nike,adidas,fila,reebok,asics,lotto,star,converse ellese,tommy hilfiger,timberland,la coste,maic,jakne, xhemper,jakne,pantollaona,kemish,kemisha,kepuc, sport,fitnes pune,te tjera,te gjitha kategorit.
VW.Akses
044911160
Leaflet
Në fillim