Orë Diesel nga gjermania

36 EUR

40 EUR

Shitet nga: Orë Diesel nga gjermania 01 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Orë Diesel esht 3 bar rezistent ndaj ujit , esht e pa perdorur ma kan pru dhurat prej Gjermanis po se kom perdor se kam ore tjeter , hala si ka t hekne mbrojtesit e vet .
Tel dhe Viber +37745224682Ore sahat orë dizel diesel dizell 3bar
Orë Diesel nga gjermania
045224682
Leaflet
Në fillim