Syzet Ray Ban

45 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Produkte Basketbolli 01 Maj 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhimet
Unisex
ZBRITJE❗️❗️ Syze Ray Ban✅
▪️Qmimi 45 Euro▪️
Porosia vjen brenda 48 oreve
Pagesa pas pranimit te produktit ✅
Porosit ne MESAZH ne faqen tone ne facebook : www.facebook.com/produktebasketbolli 📩
Ose thirr ne 📞049-248-227

Sasia eshte e kufizuar dhe çmimi vlen deri ne harxhim te sasise.

tags: syze, syza, ray ban, ban, gucci, versace, louis vuitton , syzet, jordans, patike, atlete, nike, adidas, reebok.
Produkte Basketbolli
Faqja Produkte Basketbolli merret me shitjen e atleteve te basketbollit, atleteve te perditshme, fanellave, jakneve, duksave dhe pajisjeve tjera sportive. Per me shume na kontaktoni ne faqen tone ne Facebook: Produkte Basketbolli.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtine Tregoje në hartë
049248227
https://web.facebook.com/produktebasketbolli
Produkte Basketbolli
049248227
Leaflet
Produkte Basketbolli
ATLETE BASKETBOLLI 90 EUR
Atlete nga brendet me te njohura me porosi 0 EUR
Fanella te futbollit 0 EUR
Shiten Syzet RAY BAN 45 EUR
Në fillim