Publikuar: Gush 17 2022 01:12

Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm

EUR

Publikuar: Gush 17 01:12
Shikime: 253
Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm eshte i rujten punon shume mire , vjen komplet me 3 pare rrypa dhe adapterin e vet

mundeni mi pa vet https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_watch_active2-9784.php#44mm-lte

Viber +38349650557
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
253
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione