SHUMECKA

0 EUR

Shitet nga: sfsd Dje 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhimet
Unisex

MAKINA E PARE E HINTA - 14EURO
MAKINA E DYTE E KALTERTA - 7EURO
MAKINA E TRET E KREMTA -7EURO

KAMERA DIGJIALE , E HINTA 25EURO , E ZEZA 20EURO
NESE MIRREN DYJAT - 35EURO

QANTAT - 5 EURO DHE 8EURO

KULETAT - 7euro

GJUSTIKU SONI 2 FUNKSIONAL - 8EURO

GJUSIKAT E SONI 3 ME DISA DEFEKT - 7EURO COPA

DEGJUESE ME BLUETOOTH - 12EURO DHE 25EURO

DEGJUESE PA BLUETOOTH - 5EURO

TELEFONA PER PJES , S3 , S5 , XGODY , - 7EURO

SYZE HD VISION 1+1 - 10EURO

ROLEX E ZEZE - 17EURO

Usb-8gb-8€
Usb-16gb-10€
Usb-32gb-12€
Usb-64gb-14€

JASQUES LE MANS ORIGJINAL- 130EURO

GOL ME AJER - 13EURO

MIKROFON ME BLUETOOTH - 12EURO

KABELL QE LIDH TELEFONIN ME TELEVIZOR - 14EUROLeaflet
Në fillim