Ore Dore nga Amerika Model (2015)

100 EUR

Shitet nga: Ylli 15 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Prodhimet
Unisex
Ora e Posardhur nga ( Amerika )
Model: 2015
E Re e Pa Perdorur Ka Form te Vecant Elastike Sportive /
Ka 2y LLoj n'Gjyrash Per n'Driqim ndaj Errsires /
e Mbat KLimen (Ajrin) , Kohen Etj..
Si Dhe Rezistenca ndaj Ujit .

Per Me Shum :
Kontaktoni ne Nr e Tel: (049 162 410)


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione