Byzylyk magnetik per shendetin tuaj

15 EUR

Shitet nga: Gezim Dje 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
BYZYLYK MAGNETIK PËR FEMRA DHE MESHKUJ.

Materiali: Çelik i pastruar nga permbajtjet e njohura alergjike
Materialet mjekësore: Magnet, Germanium, FarInfrared dhe Negative ION.

Efektet mjekesore:
-Reduktojnë inflamacionin dhe toksinat tjera nga trupi
-Ndihmon në shërimin e Artritit, fijeve nervore, muskujve dhe eshtrave
-Lehtëson stresin, ngërqet, depresionin, maramendjen dhe sistemin e frymemarjes
-I ndihmon trupit të prodhoj endorfina të cilat njihen si vrases natyral i dhimbjes
-Mbron trupin nga radiacionet e padukshme qe lirohet nga teknologjia moderne
-Risin kapacitetet e oksigjenit e cila stimulon qarkullimin e gjakut në këtë menyrë rigjeneron lëkurën.
-Permireson sistemin imunitar dhe pagjumësinë
Pa efekte anesore

Përdorimi: Preferohet të mbahet ne çdo kohë

çmimet ndryshojne varesisht nga produkti
Transporti Gratis në Kosovë

Për të identifikuar më lehtë produktin na dërgoni kodin e produktit që përzgjedhet..

Na shkruani ne Viber. +38344 159 931
Instagram ose Facebook: nelogionlineshop
Leaflet
Në fillim