Syze te Diellit Emporio Armani

70 EUR

85 EUR

Shitet nga: Avni Ademi 05 Pri 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes syzet e diellit unisex te markes se njohur Emporio Armani, me çmim shume te volitshem, te blera ne Gjermani, dhe po i shes pasi qe i kam edhe nje pale te tjera dhe nuk po me duhen.
Jane te reja, me futrolle origjinale dhe me lecken per pastrim.

Per informata me te hollesishme iu lutem me kontaktoni ne nr. e tel. +377 45 95 96 97
Avni Ademi
  Online
+377 45 95 96 97
Leaflet
Në fillim