SHITEN LAPTOPA KLASIK -

Shitet nga: xx 11 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes laptopa te tipeve te vjetra firma compac panasonik dhe toshiba,

per koleksion,
qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim