SHITEN 120 MONEDHA ANTIKE NGA ARGJENDI DHE BRONZI

Shitet nga: Agimi Dje 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   12 EUR

Komuna: Ferizaj
Ne shitje komplet koleksioni me 120 monedha antike nga argjendi dhe bronzi.
Per me shume informacione, kontaktoni ne:
TEL: +38345213598
VIBER: +38345213598
WHATSAPP: +38345213598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim