Parfum POLO RED original

Shitet nga: Artan 07 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet parfumi Ralph Laurent Polo Red Original
Madhesia 125ml
Ralph Lauren Polo Red Eau de Toilette është një aromë burrash me dru oriental, perfekt për burrin e Rilindjes që vlerëson aromat e guximshme, burrërore. Frymëzuar nga shpejtësia, stili dhe performanca e koleksionit të hollë të makinave të Ralph Lauren, kjo aromë emocionuese për burra kombinon shafranin e kuq pikant, me grejpfrut të kuq të freskët dhe dru të kuq të thellë për t’iu apeluar kërkuesve të emocioneve te çdo njeri. Pas një përshtypjeje të parë dhe energjike të parë të notave të sipërme të limonit dhe bergamot, aroma zbulon anën e saj sensuale me aludime të papritura të shafranit të kuq dhe drurin e kedrit të ngrohtë.

Shënime për aromat:
Top - limon, bergamot, dëllinjë
E mesme - shafran i kuq, sherebelë, livando
Baza - dru kedri, vetiver, vanilje

Shume pak I perdorur

Cmimi i fundit
Transporti ne gjithe Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim