Librat Antik.1941-1945-(E verteta e Demarkacionit)

0 EUR

Shitet nga: Librat Leksikon 25 Korr 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes Librat Leksikon shum te vjeter te viteve 1941-1945,te ngjarëve te verteta te aso kohe ne ish Jugosllavi dhe rrethin, e sidomos dhe e verteta per Demarkacioni me Malin e zi, Serbin e Maqedonin, me shenime e Harta origjinale te verteta.
Shiko fotot,librat jan format i madhë!
Pres bleres serioz dhe qe ja din vleren Librit sidomos per te verteten Demarkacionit.
Mundesi ndërrimi.
Info:049-230-877.
+38349230877(viber).
Librat Leksikon
049230877
Leaflet
Në fillim