Maqin qepse Antike.✂️✴shum lirrr!!!

Shitet nga: Maqina antike Dje 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo pjesë, shiko fotot.
Firma "Usha" made in India, origjinale me vule ,punim dore dhe shum praktike per koleksionim,per restaurante, muze etj.
Per me shum Info: +38349230877(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim