Maqin qepse Antike.✂️✴shum lirrr!!!

0 EUR

Shitet nga: Maqina antike 25 Korr 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes maqinen qepse Antike, e vjeter gati ni shekull, dhe model shum i rrall antik me punim dore qdo pjesë, shiko fotot.
Firma "Usha" made in India, origjinale me vule ,punim dore dhe shum praktike per koleksionim,per restaurante, muze etj.
Per me shum Info: +38349230877(viber)
Maqina antike
049230877
Leaflet
Në fillim