Gurë të Çmuar nga Trepça

Shitet nga: VK 10 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten Gurët e çmuar të nzjerrun nga miniera e Trepçes gjat viteve të 70-ta.

G1-Kristal (Kuarc) i mledhur dhe Ari. Dimenzioni: 18.5 x 15 cm. (Cmimi: 70€)

G2-Kristal (kalcit) me Kalkopirit dhe Anhidrit. Dimezioni 16 x 14 cm. (Cmimi: 60€)


G3-Kalkopirit,Galenit dhe Krom. Dimensionet:20.5 x 11 cm. (Cmimi:30€)

G4-Kristal (halit) me Kalkopirit dhe Galenit. Dimensionet: 8.5c x 4.5 cm. (Cmimi: 25€)

G5-Kristal (halit) Dimensionet:9 x 6.6 cm. (Cmimi: 20€)


Tel:
+383 (45) 319 270
_________________________
Viber: +377 (45) 319 270
What's App: +377 (45) 319 270
E-mail: ws.ko@live.com


Gur te cmuar, gur te qmuar, gur dekorativ, antik minerale, trepqa, trepca, kristale, natyrale, ari, argjend, baker, bakër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim