Llustera DOMI shpk

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LLustera DOMI shpk 15 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave ,rruga për Podujevë.(perball tregut kafsheve)
Te ne mund te dekoroni dhe ndriqoni objektin tuaj ,shtepitë, kopshtet ,hotelet ,restoranet etj
Ju mirëpresim
Mob/vib:+37744353170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim