Shes Telefonin Antik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Toni 30 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin antik , i pershtatshem per sallona ,zyre ,etj etj , (nuk eshte imitim po origjinal do te thot nje kohe ka punar)
telefoni eshte i ndertuar nga mermeri dhe mesingu
eshte luksoz ,per koleksionues si dhe apasionant te gjerave te vjetra (vintage)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim