Valixhe Merkur - 1945

Shitet nga: VK 10 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Valixhe Merkur e vitit 1945, e vjetërr 75 vite, e ruajtur qysh nga lufta II botrore, është në gjendje shum të mir fizike dhe optike.

Dimezionet: 55x35 cm

Tel:
+383 (45) 319 270
___________
Viber: +377 (45) 319 270
WhatsApp: +377 (45) 319 270

Valixhe, valigje, kufer, kofer, kuferi, sanak, qant, qanta, torba, Luggage, Suitcases, Suitcase, Carry-Ons, vintage, antike, udhtime, travel, traveling
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim