VAZO, QAFORE DHE VATHE ARGJENDI BASHKE: 50€

40 EUR

70 EUR

Shitet nga: Gimi3 30 Mar 06:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ne shitje: vazo e bukur, nje qafore me gure te çmuar dhe nje pale vathe nga argjendi.
Te gjitha bashke shiten: 40€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione