shes ket mall

Shitet nga: mustaf 05 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes ket mall 3 cop sony me tv me tavolina me ulse.ulset kan nevoj mi pshtjell kabina telefonit me gjith modem eajelles tp-linka tenda nano m5 omni 2.4ghz lloptop per pjes me gjethse 2 cop bajn llan kartela per internet grafika kartela zanit kartela wajellesit rellik dhe x mikro furnizus rrymes dorza ps mall te nji eros tastjerat jan te reja me alfabet shqipdhe shum sene tjera wib +37744153175 Tekstil jan 24 mi cop tesha me tiketa po ka edhe pa tiketa ndrrimi asht i mundur me qka te kovenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim