Klarinet Buffet-E11

Shitet nga: Klarinet Dje 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Bb Klarinet - Buffet E11 ne gjendje t’rregullt.
Viber: +38345690477 cmim me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim