Shitet kllarineti

Shitet nga: Adnan 07 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Kllarineti asht shum pak i perdorun ne gjendje te rregudh qmimi 200 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim