saxofon , octaver , picato

Shitet nga: TUSHI 11 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 40 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
shiten te gjitha ngjendjen te shkelqyshme ngjendje thujse te reja krejt shiten komplet me kete qmim...
Saksi - Glory
Octaveri - boss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim