Qifteli & Sharki dhe Prim

100 EUR

Shitet nga: Feriz Memeti 22 Jan 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Instromente me 2 tela dhe me 5 tela,044726478 un ket profesion perpnimin e qiftelijav dhe sharkijav e kam hobi kohen e lir e kaloj duke punuar instrumente. Kam shum qiftelija dhe sharkija dhe nuk kam ku mi lan dhe prandaj kam vendos me shit , qmimi esht sipas kerkeses dhe deshires juaj sepse kam vegla vetem per zbukurim ,kam vegla vegla ka tingull te bukur ,kam dhe vegla qe jan te bukura dhe me tingull te bukur muzikor . qmime prej 50,70,100 e deri 300€
Feriz Memeti
044726478
Në fillim