Gitare 12 tela + mbajtese GRATIS

Shitet nga: Enis 03 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Gitarja me 12 tela e vjetër dhe mbajtesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim