Kitare Elektro-Akustike E RE (PaPerdorur)

Shitet nga: vali 09 Tet 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare Elektro-Akustike e Re e Paperdorur,Telat jane afer me boshtin.Brand New

📞+377 45 674 814

130€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim