Kitare Klasike

Shitet nga: Shend 28 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Kitarja Klasike

1 tel i mungon .

+38344786789 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim