Violin 4/4 steinbach

Shitet nga: Agron 30 Sht 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes violinen sapo te ardhur nga gjermania steindbach me ze te fuqishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim