violina profesionale

Shitet nga: Bedri 01 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
dy violina profesionale kualitet i lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim