Fotrollë per kitarë akustike, klasike nga lekura

Shitet nga: MT Dje 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes fotrollen, çanten per kitare akustike, klasike nga lekura ne gjendje te shkelqyer si e re, dhe eshte shum praktike per bartjen e kitares
Tel. Wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim