Kitare Ranch me dru okoume “Special”

Shitet nga: Leonard 07 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 27 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 EUR   700 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Gitare akustike shum e bukur dhe me ze shum te bukur kush esht i interesuar mundet mem kontaktu edhe ne Viber +38349125188
Tagg: kitare kitarja kitar gitare gitarja gitar audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat a5 a7 a2 a1 530 ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA MERCEDES 200 230 220 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORDV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGA SHKODA FABIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER 530 525 535 320 318 330 335 730 740 735 745 750 635 630 m5 s320 s 320 s420 s 420 s500 s 500 OPEL ASTRA CORSA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa Nokia,Samsung sony LG,Blackberry,Iphone,BanesaA ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY f VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BoRA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG TA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim