Kitarë Yamaha Pacifica 012 E SHITUR

150 EUR

Shitet nga: Etrit 06 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kitara Yamaha Pacifica 012 e ruajtur me tela të ri të sapo ndërruar dhe në gjendje shumë të mirë! Më poshtë keni videon kush dëshiron t'a dëgjojë se si tingëllon clean dhe distorted!.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione