Saz profesional me porosi

Shitet nga: saz elektro 01 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shitet sazi me kto paisje... pedale me nxhyra te mira zmadhusin e vet orixhinal kabllot adapterin sazi asht me dy pa rmagneta me dy dalje asht fenomenal ska diskutim asht me porosi pedalja asht profesional bbos gt 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim