Sharki Turke - Saz i shkelqyer

Shitet nga: MT Dje 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

255 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Sharki Turke - Saz, eshte ne gjendje perfekte si e re, eshte bler ne Turqi para pes muajve. Ka pamje te bukur, akordon bukur, tingellon bukur, e leht me mbajt dhe praktik me i ra.
Tel. viber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim