SHARKI TURKE - SAZ, super

Shitet nga: MT Dje 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes Sharki Turke - Saz, e cila eshte ne gjendje shumë te mirë, ka ze te bukur dhe akordon bukur, eshte e leht dhe telat i ka shum afer qafes, perdeve, dhe eshte leht me i ra nuk lodhen gishtat
tel. wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim