SHARKI TURKE - SAZ

Shitet nga: MT Dje 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre

Shes Sharki Turke - Saz, e cila eshte ne gjendje shumë te mire, ka ze te bukur dhe akordon bukur, eshte e leht dhe praktike me i ra nuk lodhen gishtat
tel. wiber +38344 175 927

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim