SHARKI

Shitet nga: MT Dje 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gjysem Sharki e cila eshte e pedorur por ne gjendje shum te mire dhe tingllon bukur. Sharkia eshte e punueme nga mjeshtri i njohur Samia
Tel, wiber +38344 175 927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim