Shes gitaren elektrike, gramafonin me pllaka, e gj

Shitet nga: Dion 08 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitaren elektrike, gramafonin me pllaka, e gjana tjera me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim