Shes gitaren elektrike

Shitet nga: Linda 07 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitaren elektrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim