Shes gitaren elektrike

Shitet nga: Brikena 08 Tet 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitaren elektrike, gjindem ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim